menu

LAS MADRIGUERAS GOLF RESORT & SPA (jen pro dospělé) *****

od 47 390,- Kč
Tenerife
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní pětihvězdičkový hotel Las Madrigueras se nachází na jihu ostrova Tenerife, v golfovém resortu Las Américas a 15 km od letiště Aeropuerto del Sur. Hotel je vzdálen pouhých 5 minut od pláže a Safari Shopping Center, kde najdete exkluzivní obchody a vynikající restaurace.

Vybavení hotelu

V moderní třípatrové budově postavené v koloniálním stylu najdete vstupní halu s recepcí, výtahy, 49 dvoulůžkových pokojů a 8 suite, dvě restaurace, obchod se suvenýry, golfový obchod, piano bar i konferenční sál s kapacitou až 40 osob. Mezi další služby patří prádelna, zdravotní služba, pokojový servis a garáže. V hotelové zahradě je bazén (v zimních měsících vyhřívaný) a sluneční terasa s barem, lehátky a slunečníky. Hosté mohou využít služeb SPA (turecké lázně, masáže) a kadeřnictví.

Vybavení pokoje

V hotelu se nachází 44 standardních pokojů a 13 suite. Všechny pokoje jsou prostorné s výhledem na bazén nebo na golfové hřiště. Každý pokoj je vybaven bezdrátovým připojením na internet, kliamtizací, satelitní televizí, minibarem a trezorem.

Sport a zábava

V hotelu je u lázeňského centra posilovna, k dispozici je i kulečník.Pro hosty jsou dále zajištěny rezervace a slevy green fee na hřištích po celém ostrově, garantované tee-off-time, zvláštní ceny golfových kurzů, speciální sklad na golfové vybavení i jeho servis a čištění. Hotel nabízí nádherný výhled na golfové hřiště Golf Las Américas, se kterým přímo sousedí. Vzdálenosti od ostatních hřišť: 17 km Abama Golf Club, 12 km Amarilla Golf, 60 km od Buenavista Golf, 87 km od Real Club de Golf de Tenerife, 8 km Golf Costa Adeje, 13 km Golf del Sur, 3 km od Los Palos Golf Center a 125 km od La Rosaleda.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * neomezený golf na golfovém hřišti Las Americas včetně buggy do dvojice * 3x a´la carte večeře v hotelové restauraci "BOGEY" * 1x masáž (25 minut) * využití posilovny, sauny a jacuzzi * při příjezdu ovoce a minerální voda na pokoji


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena