menu

NEMA DESIGN HOTEL & SPA (jen pro dospělé) *****

od 1 990,- Kč
Evropa » Řecko » ostrov Kréta » Hersonissos
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

V srdci Kréty, tam, kde se slunce setkává s mořem, se nachází oáza požitků určená pro ty, kteří hledají vytříbený luxus. Nema Design Hotel & Spa, exkluzivní butikový hotel pouze pro dospělé, vás zve, abyste se oddali okouzlující přítomnosti. Elegance na pláži, elegantní a moderní design, svět dokonalého soukromí a ústraní. Dopřejte si dokonalý luxus, ponořte se do světa čistého klidu a nechte se unést kouzlem okamžiku.

Vybavení pokoje

 

Stravování

Vychutnejte si každý okamžik s kulinářskými zážitky, chutěmi Středomoří a krétské kulinářské kultury. Gastronomické dobrodružství se skládá ze tří restaurací, Euphoria, Bliss a Divine, které jsou stejně okouzlující jako jedinečné. Zdejší kulinářští odborníci s nadšením vytvářejí v kuchyni kouzla a připravují lahodné pokrmy, které vzdávají hold starobylým krétským tradicím.

Používají zde pouze ty nejčerstvější suroviny pocházející přímo z bohaté krétské země a zdejší gastronomické speciality jsou skutečnou poctou bohatství tohoto regionu. Každý pokrm je mistrovským dílem, které je prodchnuto okouzlujícími vůněmi a výraznými chutěmi, díky nimž je středomořská kuchyně tak neodolatelná.

Sport a zábava

Royal Spai je klidný a transformující zážitek pro tělo i duši. Royal Spa fungují ve spolupráci se společností Aegeo Spas C.M.S. Zdejší zkušení terapeuti a specialisté vás prostřednictvím procedur šitých na míru provedou individuální cestou za wellness a omlazením. Při procedurách používají pouze ty nejlepší produkty, techniky a nejmodernější vybavení. Stačí se jen uvolnit, udělat si čas pro sebe a nechat si proměnit váš den v jedinečný zážitek. Royal Spa slibuje, že se budete cítit svěží a jako znovuzrození. Procedůry můžete absolvovat v prostorách Royal Spa nebo venku pod krásnými altány, kde se můžete spojit s přírodou a zároveň si užít ty nejúžasnější chvíle. 

Díky modernímu vybavení a zařízení můžete využívat širokou škálu fitness aktivit včetně kardio strojů, volných vah a posilovacích strojů. V případě, že potřebujete osobní konzultaci, můžete využít služeb osobního tréninku, který je přizpůsoben vašim individuálním fitness cílům a potřebám. Ať už hledáte náročný trénink, nebo chcete být aktivní i na dovolené, fitness centrum Nema je ideální volbou.

Nema Design Hotel & Spa má ideální polohu jen kousek od prestižního golfového klubu, takže hoteloví hosté mají snadný přístup k jednomu z nejlepších golfových hřišť v zemi.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena