menu

LITTLE POLYNESIAN RESORT (jen pro dospělé) *****

od 43 190,- Kč
Austrálie a Oceánie » Cookovy ostrovy » ostrov Rarotonga
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní komplex Little Polynesian Resort se nachází na jižním pobřeží ostrova na dlouhé bílé pláži Tikikaveka, která je lemována palmami. V okolí resortu se nachází několik menších místních obchodů. Vzdálenost od golfového hřiště 8 km.

Vybavení hotelu

Zažijte ztělesnění polynéského luxusu s překrásnou pláží. Romantika tradiční polynéské architektury je přímo stvořena k pohodlí v těchto moderně zařízených obydlích. Tradiční akcenty jako jsou například ibišek, kokos a doškové střechy zde přímo zapadají do prostředí místního ráje. Hotel má k dispozici pouze 14 bungalovů, což zaručuje velmi klidné prostředí s maximálním soukromým. Klienti zde mohou využít služeb například místní recepce, restaurace, baru anebo bazénu.

Vybavení pokoje

Little Polynesian Resort nabízí dva typy ubytování. Over Beach Area bungalovy slibují nekonečný výhled na tyrkysové vody laguny s jemným a uklidňujícím zvukem vln, zatímco vůně tropických květů vyplňuje vzduch kolem Pia Tiare , neboli zahradních bungalovů.

Plážové i zahradní bungalovy jsou vybaveny stropním ventilátorem, TV, minibarem, kuchyní s jídelním koutem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, koupelnou s WC, venkovní masážní vanou, sprchou a terasou.

Stravování

Stravování formou tropických snídaní servírovaných do pokoje s možností dokoupit večeře.

Pláž

Pláž se sněhově bílým pískem se nachází přímo u resortu.

Sport a zábava

půjčovna aut a skútrů, kánoe k dispozici zdarma, šnorchlování v laguně, potápění, rybaření a možnost výletů

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poznámka:

Hotel nepovoluje děti mladší 15 let!

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje se snídaní * uvítací koktejl * vybavení pro šnorchlování a pádlovací prkna * asistenční služby partnerské kanceláře v angličtině

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * leteckou přepravu Praha - Cookovy ostrovy (Rarotonga) - Praha * transfer z/na letiště


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena