menu

DIAMOND DELUXE HOTEL (jen pro dospělé) *****

od 36 690,- Kč
Evropa » Řecko » ostrov Kos » Lambi
Pouze pro dospělé ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

​Tento luxusní hotel je situován v jedné z nejatraktivnějších částí ostrova Kos, nachází se 5 km od historického centra města Kos a 24 km od letiště.

Vybavení hotelu

​Hostům je v hotelu k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 3 bary, vnitřní vyhřívaný bazén, hotelové lázně, konferenční místnost, internetové připojení WiFi na recepci (za poplatek), vlastní kaple, TV místnost, minimarket, rozsáhlý venkovní bazén (2 000 m2), sluneční terasa (lehátka a slunečníky zdarma).

Vybavení pokoje

Pokoje jsou moderně zařízeny, k jejich vybavení náleží individuální klimatizace, vlastní sociální zařízení (koupelna/ WC včetně hydromasážní sprchy nebo vany, vysoušeč vlasů), LCD TV/SAT včetně placených kanálů, DVD, telefon, minibar (na vyžádání a za poplatek), kávovar, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu.

Pláž

​Písečná pláž Lambi Beach je 50 m od hotelu.

Sport a zábava

Bazén, tenisový kurt (za poplatek), hřiště na minifotbal, sportovní aktivity v průběhu dne. V okolí hotelu se nachází cesty na jogging, kola.

Poznámka:

HOTEL AKCEPTUJE POUZE OSOBY STARŠÍ 16 LET !

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Kos-Praha * privátní transfer z/na letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby českého delegáta

Cena nezahrnuje:

Pojištění léčebných výloh a storna zájezdu.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena