menu

AQUAGRAND EXCLUSIVE DELUXE RESORT (jen pro dospělé) *****

od 40 590,- Kč
Evropa » Řecko » ostrov Rhodos » Lindos
Pouze pro dospělé ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotelový komplex se nachází v zálivu u 200 metrů dlouhé soukromé pláže s kamenitým vstupem do moře, který usnadňují dřevěná mola. Tradiční řecká vesnička Lindos je v dosahu necelých 2 kilometrů od hotelu, golfové hřiště Afandou je vzdáleno asi 33 kilometrů.
Hotel sousedí s hotelem Mitsis Lindos Memories – v klidném místě.

Vybavení hotelu

Hotel Aquagrand Exclusive Deluxe Resort tvoří třípatrová hlavní budova a sedm dvoupatrových křídel, zasazených v zahradě s palmami a olivovníky mezi lagunami, privátními bazény a vodopády. V areálu jsou tři venkovní bazény, z toho jeden sladkovodní a dva se slanou vodou, u nichž jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky bez poplatku. Vybavení doplňují čtyři elegantní restaurace s výhledem na moře, nabízející speciality místní i mezinárodní kuchyně na špičkové úrovni, restaurace Blue Fin, Olivino a Elements nabízejí stravování formou à la carte. Jsou tu tři bary, zlatnictví, butik a malá galerie. Wifi připojení ve veřejných prostorách bez poplatku. Na vyžádání lze zajistit vodní sporty včetně potápění, pronájem jachty nebo výlety.
Hotel zajišťuje ubytování jen pro dospělé osoby, zejména páry všech generací.

Vybavení pokoje

Elegantní a komfortně zařízené pokoje Exclusive s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů, pantofle a župany), klimatizace, 2lůžko s ortopedickou matrací, vybavení na přípravu kávy/čaje, trezor, LCD SAT/TV, internet, minibar, telefon, zvukotěšná okna, balkon/terasa, zpravidla výhled na moře (nebo boční výhled na moře); pokoje Sea Front – v první řadě u moře; prostorné Suity – s privátním bazénem, sdíleným bazénem, suity Honeymoon.

Stravování

Polopenze formou bufetu. Za příplatek je lze využít systém dine-around, kdy lze pro stravování využít hotelovou à la carte restauraci dle svého výběru.

Poznámka:

HOTEL AKCEPTUJE POUZE OSOBY STARŠÍ 16 LET !

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu charterovým letem Praha-Rhodos-Praha vč. letištních tax * privátní transfery z/na letiště * zvolený počet nocí s vybranou stravou * služby česky hovořícího delegáta na telefonu

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * pobytovou taxu 4,-Eur/ pokoj/ noc - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena