menu

ALPINO ATLANTICO AYURVEDA CURE HOTEL ****

od 2 490,- Kč
Canico
Pobytový zájezd ~
ObjednatPoptat zájezd na míru
Koncept Madeira Ayurveda v hotelu Alpino Atlântico vznikl v roce 2014. Vše začalo ve spolupráci s Ashoka Ayurveda, tehdy pod názvem "Refúgio dos Sonhos" a její mentorkou Birgit Moukom, která v hotelu Alpino Atlântico našla všechny ideální prvky pro ájurvédské útočiště.
Cestování na ostrov vám dává pocit spojení s přírodou a vrací vás zpět k podstatným věcem. Zpomalení, péče a obnovení rovnováhy je klíčem ájurvédské medicíny, a proto je tropický ostrov Madeira přímo v severním Atlantiku dokonalou destinací pro procedury založené na přírodě.

Poloha

Hotel Alpino Atlantico se nachází na útesu ve středisku Caniço.

Vybavení hotelu

Tento okouzlující hotel s 27 pokoji nabízí dokonalé prostředí pro programy ústupové léčby, izolovaný v klidné rezidenční čtvrti, na vrcholu útesu obklopeného přírodou. K vybavení hotelu patří ájurvédské léčebné centrum s ordinací indického lékaře, masážní a léčebné místnosti, místnost pro jógu s panoramatickým výhledem na oceán, vegetariánská restaurace s plnou penzí a tropická zahrada s venkovními lehátky.

Vybavení pokoje

Pokoje s výhledem na moře se nacházejí nejen v těsné blízkosti ájurvédského léčebného centra ASHOKA, ale také s výhledem na oceán a s vlastním balkonem, který doplňuje vaši léčbu o pocit klidu.
Suite s terasou jsou postavena tak, abyste se mohli ponořit do exkluzivní ájurvédské atmosféry, a jsou prostorná a nacházejí se nejen vedle ájurvédského léčebného centra ASHOKA, ale také na malých terasách v hotelové zahradě, které nabízejí pocit klidu a doplňují vaši léčbu.
V pokojích můžete také využívat moderní vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi a chytrý televizní systém.

Stravování


Hotelová ájurvédská vegetariánská restaurace je určena výhradně pro hotelové hosty. Zde najdete bufet se třemi druhy jídel. Jídlo se připravuje podle doby jídla a nemělo by se skladovat pro pozdější konzumaci. Mějte prosím na paměti, že zde podávájí tři jídla za den - snídani mezi 7:00 a 9:00; oběd mezi 11:00 a 13:00 a večeři před západem slunce nebo do 19:30.
Užívejte si výhod zdravé stravy. Místní ájurvédský šéfkuchař nabízí mistrovsky připravené vegetariánské pokrmy z nejčerstvějších sezónních produktů. Z každého jídla budete odcházet plní energie a spokojenosti s vědomím, že jste konzumovali ty nejlepší suroviny, které ostrov Madeira nabízí.

Kulinářský zážitek hosta v Alpino Atlântico začíná konzultací s ájurvédským lékařem Ashoka, který určí hostovu dóšu. Základem jídelníčku jsou čerstvé, ekologické a sezónní produkty, které se pěstují na ostrově Madeira. Jídelní lístky jsou také přizpůsobeny na základě konkrétních onemocnění nebo problémových oblastí hosta. Z bylinek z hotelové zahrady se připravují odvary podle doporučení lékaře. Hosté mohou během svého pobytu absolvovat také lekce vaření a odnést si tyto poznatky zpět.

Ayurveda - Ashoka Spa

Základem pro vaši celostní relaxaci je příroda se svými pěti prvky. Ve zdejších lázních Ashoka ve SPA sousedního sesterského hotelu Galomar, kombinují různé masážní techniky, energetické a kosmetické procedury v souladu se silami přírody. Věrni mottu - oheň roznítí vaše smysly, moře vám dodá otevřenost, vzduch a prostor rozproudí vaši duši a země vám poskytne pevnou pevnost. Přijeďte si na Madeiru užít komplexní léčebný program pro blaho vašeho těla i duše.
Ájurvéda se zabývá všemi aspekty medicíny - včetně stravy, bylin, léků, chirurgie, práce s tělem a vlastních speciálních klinických postupů, jako je pančakarma. Vnáší do ní rituály, mantry a meditace pro uzdravení mysli. Kromě toho ájurvéda poskytuje doporučení týkající se životního stylu pro zdraví, dlouhověkost a prevenci nemocí, jakož i speciální metody pro omlazení těla a mysli. Jako součást svých léčebných nástrojů zahrnuje praktiky jógy od ásan a pránájámy až po mantru a meditaci.
Brzy ráno si zacvičíte Satva čikitsa, jin a hatha jógu. Později odpoledne se připravte na různé druhy jógy, jako je Surya Namaska a jóga nidra, která se zaměřuje na přechod z bdělého stavu do spánku. Pokud si to budete přát, jsou vám schopni sestavit také individuální plán jógy na základě vaší osobní konstituce. Na soukromých lekcích vám jejich učitelé jógy ukáží, která cvičení jsou pro vaši pohodu nejvhodnější, a tak cíleně a trvale rozvíjejí vaši úroveň jógy.
Pro cvičení jógy zde mají k dispozici plné vybavení jako jsou 4 mm silné podložky Comfort Plus, ekologické korkové cihly a bloky pro zvýšení jistoty v jógových pozicích a 100% přírodní bavlněné kruhové pásy ideální pro cvičení jógy uvědomování si těla.
V relaxační místnosti si můžete popovídat s ostatními hosty nebo se jen v klidu kochat uklidňujícím výhledem na oceán. Uvnitř najdete relaxační lehátka, kde si můžete lehnout, dát nohy nahoru a relaxovat. Ačkoli se zde obvykle nedá mluvit, buďte citliví k potřebám ostatních kolem vás, kteří se možná snaží zcela relaxovat, a udržujte konverzaci v klidu. Na pokoji je k dispozici zásoba teplého čaje z čerstvých bylinek a čerstvé ovoce k zakousnutí.

Poznámka

Hotel je určený pouze osobám starším 18 let.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena