menu

SANDALS EMERALD BAY (pouze pro dospělé) - golf *****

od 79 190,- Kč
GOLF PO CELÝ ROK » GOLF BAHAMY
Golfový zájezd ~ Vlastní
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Exkluzivní hotel určený pouze pro páry starší 18 let, po příjezdu do hotelu každý host dostane svého osobního komorníka, který se o Vás stará po celou dobu pobytu a zajistí pro Vás vše od maličkostí doručení láhve vychlazeného šampaňského až po extravagantní požadavky, jako např. zajištění privátní večeře přímo na pláži. Ať jste kdekoliv, Vám komorník stále čeká s mobilem na Vaše zavolání. Hotelový rezort je určen pro náročnější klienty, nachází se na ostrově Great Exula, uprostřed udržované zahrady, přímo u nádherné písčité pláže.

Vybavení hotelu

K dispozici jsou 2 velké bazény, 6 restaurací, 7 barů, 4 bazény, 4 jacuzzi, obchod se suvenýry, lázeňské centrum, sauna, salon krásy, internet, konferenční místnost, lékařská služba.

Vybavení pokoje

Koupelna/WC, klimatizace, fén, župany, telefon, trezor, rádiobudík a DVD přehrávač, sat. TV, minibar, kávovar, internetové připojení (za příplatek), 24-hod pokojový servis, služby komorníka (dle přání Vám vybalí, zabalí, naservíruje Vám snídaní na Váš balkon, apod.). Všechny pokoje mají výhled na moře. Možnost ubytování max. 2 osob na pokoji.

BUTLER LEVEL

Royal Estate Dvoupodlažní apartmán s 1 ložnicí na pláži Butler Villa s bazénem - BSP
Royal Estate Beachfront Villa je luxusní, rozlehlá vila,jakou si jen můžete představit . Má přímý vstup na pláž, soukromý bazén a osobního komorníka. Tato velkolepá sada Love Nest je privilegovaná svatyně uspořádaná na dvou úrovních. První má prostorný velký pokoj s velkým obývacím pokojem a moderním zařízením ve stylu ostrova se Smart TV, jídelnu s posezením pro osm lidí a koupelnu. Stěna s francouzskými dveřmi se otevírá až k soukromému bazénu a na klidné nádvoří s terasou. Je ideální pro stolování pod širým nebem a má nádherný výhled na oceán. Nahoře je opulentní master suite, který zahrnuje moderní postel z mahagonu, šatnu a balkon s výhledem na tyrkysové Karibské moře. Mramorová koupelna apartmánu je vybavena dvojitou vanou, sprchovým koutem, bidetem a vířivou vanou. Butler Elite a 24-hodinová služba je v ceně.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Prime Minister Honeymoon One Bedroom Beachfront Walkout Butler Villa Suite - PW1
Tyto výjimečné vily jsou optimální pro ty, kteří hledají romantické útočiště. Tyto nádherné apartmány Love Nest, které jsou okouzlující moderní ostrovní elegancí, mají výhled na nádherné tyrkysové Karibské moře a nabízejí služby osobního komorníka. Úchvatně zařízená elegantní vstupní hala apartmá vede k velkému obývacímu pokoji, který se otevírá na zařízenou soukromou terasu s přímým vstupem na velkolepou pláž. Prostorná ložnice je s ručně vyrobeným mahagonovým nábytkem, královskou postelí a elegantními britskými koloniálními akcenty. Koupelna se může pochlubit dvojitými umyvadly, skleněnou sprchou a hlubokou mramorovou vanou, kde si můžete odpočinout při sklenici sektu po dni stráveném na pláži. Butler Elite a 24-hodinová služba je v ceně.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Beachfront nadprůměrné Walkler Butler Villa Suite - WBCS
Vychutnejte si dokonalou dovolenou na pláži, ve velkolepém vilovém apartmá přímo s výhledem na moře. Díky sofistikovanému koloniálnímu panství a stylovému soudobému setkání je tato nadstandardní vila suite vlastním privilegovaným útočištěm se svým vlastním komorníkem, kde můžete vyrazit přímo z terasy na bílou písečnou pláž. Podlahy jsou z přírodního kamene a na nich jsou koberce, utkané na zakázku, které doplňují ručně vyřezávaný mahagonový nábytek a britské koloniální prvky s prostorným posezením a jídelním stolem pro dva. Tyto apartmány, které se nacházejí v přízemí, mají soukromou terasu sousedící s nádhernou pláží s bílým pískem.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Beachfront Oversized Butler Villa Suite - PBCS
Skutečný požitek pro ty, kteří hledají opravdovou dovolenou na pláži. Tyto nadrozměrné luxusní apartmány mají svého vlastního komorníka. Mohou se pochlubit elegantní vstupní chodbou, která vede k velkému obývacímu pokoji a k luxusní ložnici - je zde všestranný prostor plný stylů a pohodlí. Apartmány jsou kompletně zařízené s vlastní terasou,ze které je nerušený výhled na bílé písečné pláže a křišťálově čisté tyrkysové vody Emerald Bay.
Výhled: přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Beachfront Honeymoon Walkout Butler Villa Suite - BWV
Tato plážová vila je plná elegance. Můžete odtud vyrazit do letoviska a užít si nádherné přímořské krajiny přímo před vašima očima. Je vhodná pro novomanžele nebo zamilované páry, každý detail zde totiž propůjčuje klidné a přitom sofistikované prostředí - od přírodních kamenných podlah a vlastních koberců až po mahagonový nábytek a britské koloniální akcenty. Váš komorník vás bude hýčkat s pozorným a přesto nenápadným servisem, takže vaše speciální příležitost bude ještě kouzelnější. Posuvné dveře ze skla vedou na soukromou terasu a nádhernou pláž s bílým pískem.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Beachfront Butler Junior Villa Suite - PGB
Ponořte se do luxusu skutečného Bahamského životního stylu v apartmánu, který je sofistikovaným útočištěm. Má okna od podlahy ke stropu, díky kterým je zde dostatek světla.. Najdeme zde také kamenné podlahy, koberce na zakázku a ručně vyráběný mahagonový nábytek, který zdokonalují britské Koloniální akcenty. Komorník se bude věnovat vašemu každému rozmaru a potřebám, takže vaše dovolená bude mít vše. Apartmán se nachází ve druhém patře, má soukromý balkon a nabízí nádherný výhled na moře. Z přední části vaší vily se vydáte do bílých bahamských písků.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Beach House Oceanview One Bedroom Walkout Butler Suite - W1BO
Je to to nejlepší z Great Exuma, Love Nest Suites jsou jen pár kroků od tyrkysového Karibského moře. Jsou prostorné, půvabné a elegantní, nabízejí maximální komfort s vkusně vybraným zařízením a vybavením, včetně prostorné ložnice s vlastní mahagonové postele s velikosti King, samostatného salonu, mramorové koupelny s vanou pro dva, sprchou a vířivou vanou. Francouzské posuvné skleněné dveře vedou do soukromé, zařízené terasy s přímým přístupem do zahrady - ideální pro sledování slunce nebo tanec pod baldachýnem hvězd. Butler Elite a 24hodinová pokojová služba jsou v ceně.
Výhled: na oceán

Beach House Honeymoon Oceanview One Bedroom Butler Suite - H1BO
Tyto luxusní apartmány Love Nest jsou jako určené pro líbánky. Mají nádherný výhled na ohromující tyrkysový oceán. Tyto soukromé apartmány mají vstupní halu, prostornou ložnici a pohodlný obývací pokoj se stylovým moderním vybavením a vkusně elegantními britskými koloniálními akcenty. Součástí mramorové koupelny je vana pro dva, sprchový kout a vířivá vana. Nachází se jen pár kroků od kerulských vod Emerald Bay, jsou ideálním místem k obdivování nádherného výhledu na oceán s láskou k vašemu životu. Butler Elite a 24hodinová pokojová služba jsou v ceně.
Výhled: na oceán

Beach House Oceanview One Bedroom Butler Suite - 1BO
Mají krásnou polohu u pláže. Tyto luxusní apartmány Love Nest mají ohromující výhled na tyrkysový oceán a nabízejí neuvěřitelně romantický pobyt. Jsou ideální pro hosty, kteří hledají soukromí. Tyto úchvatné apartmány mají vstupní halu, prostornou ložnici a pohodlný obývací pokoj se stylovým moderním vybavením a vkusně elegantními britskými koloniálními akcenty. Součástí mramorové koupelny apartmá je vana pro dva, sprchový kout a vířivá vana. Tyto krásné apartmány se nacházejí jen pár kroků od křišťálově čistých cerulejských vod Emerald Bay a nabízejí zařízený soukromý balkon s nádherným výhledem na oceán. Butler Elite a 24hodinová pokojová služba jsou v ceně.
Výhled: na oceán

Beach House One Bedroom Butler Suite - 1B
Radostná klasická elegance, doplněná s jednoduchostí. Tyto ložnice s 1 ložnicí Love Nest Suites nabízejí maximální komfort a současný luxus. Prostorná ložnice a pohodlné posezení s bohatým mahagonovým nábytkem, moderními kamennými podlahami a vkusně elegantními britskými koloniálními akcenty. Součástí mramorové koupelny apartmá je vana pro dva, sprchový kout a vířivá vana. Tyto krásné apartmány se nacházejí jen pár kroků od kosmopolitních vod Emerald Bay a mohou se pochlubit zařízeným soukromým balkonem s výhledem na svěží, tropické zahrady, které si můžete vychutnat s tím, koho milujete. Butler Elite a 24hodinová pokojová služba jsou v ceně.
Výhled : Částečný výhled na oceán, na tropickou zahradu

CLUB LEVEL

Beach House Oceanview Walkout Club Level Junior Suite - WOJ
Tyto překrásné juniorské apartmány jsou navrženy tak, aby představovaly výjimečné výhledy na oceán. Vycházíte z něho přímo na pláž, od které je kousek také letovisko. S okouzlující atmosférou, která je kosmopolitní, přesto však neformální, jsou tyto ubytovací jednotky zabalené do jemných tlumených tónů. Podlahy z přírodního kamene mají koberce na zakázku, které zdůrazňuje ručně vyřezávaný mahagonový nábytek a akcenty britských kolonií. Nachází se v přízemí, posuvné dveře skleněné s bílými okenicemi vedou k zařízené soukromé terase, odkud je vstup přímo do svěží tropické zahrady a letoviska. Hostům v této kategorii jsou poskytovány služby Club Sandals.
Výhled: na oceán

Beach House Honeymoon Oceanview Club Level Junior Suite - HJS
Jsou vhodné zejména pro ty, kteří oslavují svou romantickou příležitost, tyto nadrozměrné juniorské apartmány vám umožňují vycházet přímo na pláž, u které se nachází letovisko. S okouzlující atmosférou, která je kosmopolitní, přesto však neformální, jsou tyto ubytovací jednotky zabalené do jemných tlumených tónů. Podlahy z přírodního kamene mají koberce na zakázku, které zdůrazňují ručně vyřezávané mahagonové nábytek a britské koloniální prvky. Nachází se v přízemí, posuvné dveře se skleněnými okny a s bílými okenicemi vedou k zařízené soukromé terase s přímou cestou do svěží tropické zahrady a letoviska. Hostům v této kategorii jsou poskytovány služby Club Sandals.
Výhled: na oceán

Beach House Oceanview Club Level Junior Suite - OJ
S okouzlujícím výhledem na tyrkysově modré moře, každé nadstandardní apartmá typu junior je model luxusu na Bahamách, zaplněné tóny a jemnými texturami. Okna od podlahy ke stropu, které jsou ohraničeny okenicemi, zasahují do apartmá s přirozeným světlem a nádherným výhledem . Podlahy z přírodního kamene jsou pokryty koberci na zakázku a ručně vyřezávaným mahagonovým nábytkem s několika vzácnými britskými koloniálními květy. Tyto apartmány se nacházejí ve druhém patře, jen kousek pěšky od pláže a nabízejí zařízený soukromý balkon s výhledem na moře, svěží tropické zahrady a letovisko. Hostům v těchto ubytovacích zařízeních jsou poskytovány služby Club Sandals.
Výhled: na oceán

Beach House Club Junior Suite - HJ
Sofistikovaná svatyně, každé nadstandardní apartmá typu Junior je modelem současného luxusu, plné oken od podlahy až ke stropu, které odkrývají krásnou krajinu venku. Podlahy z přírodního kamene mají koberce na zakázku, které zdůrazňují ručně vyřezávaný mahagonový nábytek, žaluzie rostlin a britské koloniální doteky. Tyto juniorské apartmány se nacházejí ve druhém a třetím patře, jen pár kroků od pláže Emerald Bay. Posuvné dveře ze skla se otevírají na zařízený soukromý balkon nebo terasu s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hosté v těchto pokojích mají exkluzivní služby Club Sandals.
Výhled: na tropickou zahradu


Beach House Oceanview Grande Luxe Walkout Club Level Room - WOL
Tyto pokoje jsou s velkolepým výhledem na šumivé moře, jsou na úrovni přízemí a umožní vám otevřít dveře a vycházet přímo do resortu a na nedotčenou pláž. Jsou vkusně zařízené s bohatým mahagonovým nábytkem, podlahami z přírodního kamene a okenicemi. Tyto pokoje vyzařují Bahamskou sofistikovanost. Posuvné skleněné dveře vedou na soukromou, zařízenou terasu s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hosté v těchto pokojích mají také služby Club Sandals.
Výhled: na oceán

Beach House Honeymoon Oceanview Grande Luxe Club Level Room - HOL
Tyto nádherné pokoje nabízejí nádherný výhled na oceán a nabízejí přírodní a luxusní prostředí jen pár kroků od moře. Elegantní mahagonový nábytek a podlahy z přírodního kamene mají nový vzhled v klasickém bahamském stylu s posuvnými skleněnými dveřmi od podlahy až ke stropu a s okenicemi, které odkryjí nádhernou krajinu venku. Tyto pokoje se nacházejí ve druhém a třetím patře, jen pár kroků od šumivé pláže Emerald Bay. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hosté v těchto pokojích mají členství v Club Sandals
Výhled: na oceán

Beach House Oceanview Grande Luxe Club Level Room - OL
Tyto nádherné pokoje mají nádherný výhled na oceán a nabízejí přírodní a luxusní prostředí jen pár kroků od moře. Elegantní mahagonový nábytek a podlahy z přírodního kamene vytvářejí nový vzhled v klasickém bahamském stylu. Mají posuvné skleněné dveře od podlahy ke stropu a okenice, které odkrývají nádhernou krajinu venku. Tyto pokoje se nacházejí ve druhém a třetím patře, jen pár kroků od šumivé pláže Emerald Bay. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hosté v těchto pokojích mají členství v Klubových sandálech.
Výhled: na oceán

Beach House Grande Luxe Walkout Club Level Room - WHL
Tyto pokoje v přízemí, které jsou navrženy pro skutečný ostrovní život, vám umožňují otevřít dveře a vydat se přímo do letovisko, jen pár kroků od nedotčené pláže. Tyto pokoje jsou vybaveny bohatým mahagonovým nábytkem, podlahami z přírodního kamene a okenicemi. Posuvné skleněné dveře vedou na soukromou, zařízenou terasu s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hosté v těchto pokojích mají také služby Club Sandals.
Výhled : na bazén,na tropickou zahradu

Beach House Luxury Club Level Room - HL
S bohatým mahagonovým nábytkem a působivými podlahami z přírodního kamene, vyzařují tyto pokoje vřelý, britský Colonial feel. Skleněné posuvné dveře od podlahy až ke stropu s okenicemi přinášejí krásný výhled ven. Nachází se ve druhém a třetím patře, jen pár kroků od šumivé pláže Emerald Bay, každý pokoj je mimořádný a otevírají se na zařízený soukromý balkon s výhledem na svěží, tropické zahrady a letovisko. Hostům v těchto pokojích je poskytována služba Club Sandals.
Výhled: na. bazén, na tropickou zahradu

Stravování

All Inclusive, které zahrnuje snídaně a obědy formou bufetu, večeře a la Carte, nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava

6 tenisových kurtů, stolní tenis, biliár, venkovní šachy, nemotorové vodní sporty (kanoe, kajak, plachtění, windsurfing, šnorchlování, potápění), fitness centrum, plážový volejbal, animační programy. Za poplatek: 18-jamkové golfové hřiště (Greg Norman), lázeňské terapie.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí v Beach House One Bedroom Butler Suite * neomezený golf na hotelovém hřišti * transfer z/na letiště

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Bahamy - Praha ( rádi Vám zajistíme na vyžádání) * cestovní pojištění ( rádi Vám zajistíme na vyžádání) * případný příplatek za přepravu golfových bagů (info v naší CK)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
27.01.202003.02.20207all inclusiveVlastní   79 190,- KčObjednatt
27.01.202005.02.20209all inclusiveVlastní   101 990,- KčObjednatt
27.01.202008.02.202012all inclusiveVlastní   136 390,- KčObjednatt
28.01.202004.02.20207all inclusiveVlastní   79 390,- KčObjednatt
28.01.202006.02.20209all inclusiveVlastní   102 190,- KčObjednatt
28.01.202009.02.202012all inclusiveVlastní   136 590,- KčObjednatt
29.01.202005.02.20207all inclusiveVlastní   79 590,- KčObjednatt
29.01.202007.02.20209all inclusiveVlastní   102 390,- KčObjednatt
29.01.202010.02.202012all inclusiveVlastní   136 790,- KčObjednatt
30.01.202006.02.20207all inclusiveVlastní   79 690,- KčObjednatt
30.01.202008.02.20209all inclusiveVlastní   102 590,- KčObjednatt
30.01.202011.02.202012all inclusiveVlastní   136 890,- KčObjednatt
31.01.202007.02.20207all inclusiveVlastní   79 890,- KčObjednatt
31.01.202009.02.20209all inclusiveVlastní   102 790,- KčObjednatt
31.01.202012.02.202012all inclusiveVlastní   137 090,- KčObjednatt
01.02.202008.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
01.02.202010.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
01.02.202013.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
02.02.202009.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
02.02.202011.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
02.02.202014.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
03.02.202010.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
03.02.202012.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
03.02.202015.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
04.02.202011.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
04.02.202013.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
04.02.202016.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
05.02.202012.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
05.02.202014.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
05.02.202017.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
06.02.202013.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
06.02.202015.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
06.02.202018.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
07.02.202014.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
07.02.202016.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
07.02.202019.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
08.02.202015.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
08.02.202017.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
08.02.202020.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
09.02.202016.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
09.02.202018.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
09.02.202021.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
10.02.202017.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
10.02.202019.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
10.02.202022.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
11.02.202018.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
11.02.202020.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
11.02.202023.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
12.02.202019.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
12.02.202021.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
12.02.202024.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
13.02.202020.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
13.02.202022.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
13.02.202025.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
14.02.202021.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
14.02.202023.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
14.02.202026.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
15.02.202022.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
15.02.202024.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
15.02.202027.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
16.02.202023.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
16.02.202025.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
16.02.202028.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
17.02.202024.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
17.02.202026.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
17.02.202029.02.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
18.02.202025.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
18.02.202027.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
18.02.202001.03.202012all inclusiveVlastní   137 290,- KčObjednatt
19.02.202026.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
19.02.202028.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
19.02.202002.03.202012all inclusiveVlastní   137 790,- KčObjednatt
20.02.202027.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
20.02.202029.02.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
20.02.202003.03.202012all inclusiveVlastní   138 190,- KčObjednatt
21.02.202028.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
21.02.202001.03.20209all inclusiveVlastní   102 990,- KčObjednatt
21.02.202004.03.202012all inclusiveVlastní   138 690,- KčObjednatt
22.02.202029.02.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
22.02.202002.03.20209all inclusiveVlastní   103 490,- KčObjednatt
22.02.202005.03.202012all inclusiveVlastní   139 190,- KčObjednatt
23.02.202001.03.20207all inclusiveVlastní   80 090,- KčObjednatt
23.02.202003.03.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
23.02.202006.03.202012all inclusiveVlastní   139 590,- KčObjednatt
24.02.202002.03.20207all inclusiveVlastní   80 590,- KčObjednatt
24.02.202004.03.20209all inclusiveVlastní   104 390,- KčObjednatt
24.02.202007.03.202012all inclusiveVlastní   140 090,- KčObjednatt
25.02.202003.03.20207all inclusiveVlastní   80 990,- KčObjednatt
25.02.202005.03.20209all inclusiveVlastní   104 790,- KčObjednatt
25.02.202008.03.202012all inclusiveVlastní   140 490,- KčObjednatt
26.02.202004.03.20207all inclusiveVlastní   81 490,- KčObjednatt
26.02.202006.03.20209all inclusiveVlastní   105 290,- KčObjednatt
26.02.202009.03.202012all inclusiveVlastní   140 990,- KčObjednatt
27.02.202005.03.20207all inclusiveVlastní   81 990,- KčObjednatt
27.02.202007.03.20209all inclusiveVlastní   105 690,- KčObjednatt
27.02.202010.03.202012all inclusiveVlastní   141 390,- KčObjednatt
28.02.202006.03.20207all inclusiveVlastní   82 390,- KčObjednatt
28.02.202008.03.20209all inclusiveVlastní   106 190,- KčObjednatt
28.02.202011.03.202012all inclusiveVlastní   141 890,- KčObjednatt
29.02.202007.03.20207all inclusiveVlastní   82 890,- KčObjednatt
29.02.202009.03.20209all inclusiveVlastní   106 690,- KčObjednatt
29.02.202012.03.202012all inclusiveVlastní   142 290,- KčObjednatt
01.03.202008.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
01.03.202010.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
01.03.202013.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
02.03.202009.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
02.03.202011.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
02.03.202014.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
03.03.202010.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
03.03.202012.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
03.03.202015.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
04.03.202011.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
04.03.202013.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
04.03.202016.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
05.03.202012.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
05.03.202014.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
05.03.202017.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
06.03.202013.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
06.03.202015.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
06.03.202018.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
07.03.202014.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
07.03.202016.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
07.03.202019.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
08.03.202015.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
08.03.202017.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
08.03.202020.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
09.03.202016.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
09.03.202018.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
09.03.202021.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
10.03.202017.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
10.03.202019.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
10.03.202022.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
11.03.202018.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
11.03.202020.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
11.03.202023.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
12.03.202019.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
12.03.202021.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
12.03.202024.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
13.03.202020.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
13.03.202022.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
13.03.202025.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
14.03.202021.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
14.03.202023.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
14.03.202026.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
15.03.202022.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
15.03.202024.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
15.03.202027.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
16.03.202023.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
16.03.202025.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
16.03.202028.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
17.03.202024.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
17.03.202026.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
17.03.202029.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
18.03.202025.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
18.03.202027.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
18.03.202030.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
19.03.202026.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
19.03.202028.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
19.03.202031.03.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
20.03.202027.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
20.03.202029.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
20.03.202001.04.202012all inclusiveVlastní   142 790,- KčObjednatt
21.03.202028.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
21.03.202030.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
21.03.202002.04.202012all inclusiveVlastní   142 390,- KčObjednatt
22.03.202029.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
22.03.202031.03.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
22.03.202003.04.202012all inclusiveVlastní   142 090,- KčObjednatt
23.03.202030.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
23.03.202001.04.20209all inclusiveVlastní   107 090,- KčObjednatt
23.03.202004.04.202012all inclusiveVlastní   141 690,- KčObjednatt
24.03.202031.03.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
24.03.202002.04.20209all inclusiveVlastní   106 790,- KčObjednatt
24.03.202005.04.202012all inclusiveVlastní   141 390,- KčObjednatt
25.03.202001.04.20207all inclusiveVlastní   83 290,- KčObjednatt
25.03.202003.04.20209all inclusiveVlastní   106 390,- KčObjednatt
25.03.202006.04.202012all inclusiveVlastní   140 990,- KčObjednatt
26.03.202002.04.20207all inclusiveVlastní   82 990,- KčObjednatt
26.03.202004.04.20209all inclusiveVlastní   105 990,- KčObjednatt
26.03.202007.04.202012all inclusiveVlastní   140 690,- KčObjednatt
27.03.202003.04.20207all inclusiveVlastní   82 590,- KčObjednatt
27.03.202005.04.20209all inclusiveVlastní   105 690,- KčObjednatt
27.03.202008.04.202012all inclusiveVlastní   140 290,- KčObjednatt
28.03.202004.04.20207all inclusiveVlastní   82 290,- KčObjednatt
28.03.202006.04.20209all inclusiveVlastní   105 290,- KčObjednatt
28.03.202009.04.202012all inclusiveVlastní   139 890,- KčObjednatt
29.03.202005.04.20207all inclusiveVlastní   81 890,- KčObjednatt
29.03.202007.04.20209all inclusiveVlastní   104 990,- KčObjednatt
29.03.202010.04.202012all inclusiveVlastní   139 590,- KčObjednatt
30.03.202006.04.20207all inclusiveVlastní   81 490,- KčObjednatt
30.03.202008.04.20209all inclusiveVlastní   104 590,- KčObjednatt
30.03.202011.04.202012all inclusiveVlastní   139 190,- KčObjednatt
31.03.202007.04.20207all inclusiveVlastní   81 190,- KčObjednatt
31.03.202009.04.20209all inclusiveVlastní   104 290,- KčObjednatt
31.03.202012.04.202012all inclusiveVlastní   138 890,- KčObjednatt
01.04.202008.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
01.04.202010.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
01.04.202013.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
02.04.202009.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
02.04.202011.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
02.04.202014.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
03.04.202010.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
03.04.202012.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
03.04.202015.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
04.04.202011.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
04.04.202013.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
04.04.202016.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
05.04.202012.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
05.04.202014.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
05.04.202017.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
06.04.202013.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
06.04.202015.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
06.04.202018.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
07.04.202014.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
07.04.202016.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
07.04.202019.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
08.04.202015.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
08.04.202017.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
08.04.202020.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
09.04.202016.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
09.04.202018.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
09.04.202021.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
10.04.202017.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
10.04.202019.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
10.04.202022.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
11.04.202018.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
11.04.202020.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
11.04.202023.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
12.04.202019.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
12.04.202021.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
12.04.202024.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
13.04.202020.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
13.04.202022.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
13.04.202025.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
14.04.202021.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
14.04.202023.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
14.04.202026.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
15.04.202022.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
15.04.202024.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
15.04.202027.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
16.04.202023.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
16.04.202025.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
16.04.202028.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
17.04.202024.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
17.04.202026.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
17.04.202029.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
18.04.202025.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
18.04.202027.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
18.04.202030.04.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
19.04.202026.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
19.04.202028.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
19.04.202001.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
20.04.202027.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
20.04.202029.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
20.04.202002.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
21.04.202028.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
21.04.202030.04.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
21.04.202003.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
22.04.202029.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
22.04.202001.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
22.04.202004.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
23.04.202030.04.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
23.04.202002.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
23.04.202005.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
24.04.202001.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
24.04.202003.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
24.04.202006.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
25.04.202002.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
25.04.202004.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
25.04.202007.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
26.04.202003.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
26.04.202005.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
26.04.202008.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
27.04.202004.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
27.04.202006.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
27.04.202009.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
28.04.202005.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
28.04.202007.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
28.04.202010.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
29.04.202006.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
29.04.202008.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
29.04.202011.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
30.04.202007.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
30.04.202009.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
30.04.202012.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
01.05.202008.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
01.05.202010.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
01.05.202013.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
02.05.202009.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
02.05.202011.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
02.05.202014.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
03.05.202010.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
03.05.202012.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
03.05.202015.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
04.05.202011.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
04.05.202013.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
04.05.202016.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
05.05.202012.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
05.05.202014.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
05.05.202017.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
06.05.202013.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
06.05.202015.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
06.05.202018.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
07.05.202014.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
07.05.202016.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
07.05.202019.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
08.05.202015.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
08.05.202017.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
08.05.202020.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
09.05.202016.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
09.05.202018.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
09.05.202021.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
10.05.202017.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
10.05.202019.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
10.05.202022.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
11.05.202018.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
11.05.202020.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
11.05.202023.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
12.05.202019.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
12.05.202021.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
12.05.202024.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
13.05.202020.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
13.05.202022.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
13.05.202025.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
14.05.202021.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
14.05.202023.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
14.05.202026.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
15.05.202022.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
15.05.202024.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
15.05.202027.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
16.05.202023.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
16.05.202025.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
16.05.202028.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
17.05.202024.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
17.05.202026.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
17.05.202029.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
18.05.202025.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
18.05.202027.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
18.05.202030.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
19.05.202026.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
19.05.202028.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
19.05.202031.05.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
20.05.202027.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
20.05.202029.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
20.05.202001.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
21.05.202028.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
21.05.202030.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
21.05.202002.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
22.05.202029.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
22.05.202031.05.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
22.05.202003.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
23.05.202030.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
23.05.202001.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
23.05.202004.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
24.05.202031.05.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
24.05.202002.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
24.05.202005.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
25.05.202001.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
25.05.202003.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
25.05.202006.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
26.05.202002.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
26.05.202004.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
26.05.202007.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
27.05.202003.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
27.05.202005.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
27.05.202008.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
28.05.202004.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
28.05.202006.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
28.05.202009.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
29.05.202005.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
29.05.202007.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
29.05.202010.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
30.05.202006.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
30.05.202008.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
30.05.202011.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
31.05.202007.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
31.05.202009.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
31.05.202012.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
01.06.202008.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
01.06.202010.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
01.06.202013.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
02.06.202009.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
02.06.202011.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
02.06.202014.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
03.06.202010.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
03.06.202012.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
03.06.202015.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
04.06.202011.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
04.06.202013.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
04.06.202016.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
05.06.202012.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
05.06.202014.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
05.06.202017.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
06.06.202013.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
06.06.202015.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
06.06.202018.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
07.06.202014.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
07.06.202016.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
07.06.202019.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
08.06.202015.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
08.06.202017.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
08.06.202020.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
09.06.202016.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
09.06.202018.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
09.06.202021.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
10.06.202017.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
10.06.202019.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
10.06.202022.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
11.06.202018.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
11.06.202020.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
11.06.202023.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
12.06.202019.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
12.06.202021.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
12.06.202024.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
13.06.202020.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
13.06.202022.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
13.06.202025.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
14.06.202021.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
14.06.202023.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
14.06.202026.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
15.06.202022.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
15.06.202024.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
15.06.202027.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
16.06.202023.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
16.06.202025.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
16.06.202028.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
17.06.202024.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
17.06.202026.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
17.06.202029.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
18.06.202025.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
18.06.202027.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
18.06.202030.06.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
19.06.202026.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
19.06.202028.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
19.06.202001.07.202012all inclusiveVlastní   138 490,- KčObjednatt
20.06.202027.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
20.06.202029.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
21.06.202028.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
21.06.202030.06.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
22.06.202029.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
22.06.202001.07.20209all inclusiveVlastní   103 890,- KčObjednatt
23.06.202030.06.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt
24.06.202001.07.20207all inclusiveVlastní   80 790,- KčObjednatt